Pilihan bahasa

Warna teks  default green blue contrast
A- A A+

Peralatan Web

Carian

Nama Pegawai Unit   Reset


Name Position Unit Email Phone
Dr. Yasin Bin Kamarul Jamal A.M.N, A.M Pengarah Hospital, Pakar Kesihatan Awam, Pegawai Perubatan Gred Khas C (KUP) (M) Pengurusan dryasin@moh.gov.my 03-61892122 ext. 563
Dr. Nurul Fadzilah Bt Deraman Timbalan Pengarah Hospital Gred UD54 / Ketua Seksyen Perubatan Perubatan drnfadzilah@moh.gov.my 03-61892122 ext. 564
Dr. Izandis Bin Mohamad Sayed Pakar Perubatan Kesihatan Awam Gred UD54 / Ketua Seksyen PKAKOA Perkhidmatan Kesihatan Awam Komuniti Orang Asli dr.izandis@moh.gov.my 03-61892122 ext. 634
Dr. Nadirah Bt Noor Azlan Pegawai Perubatan Gred UD48 Perubatan nadhirah.noor@moh.gov.my 03-61892122 ext. 162
Dr. Kularaja A/L Krishnan Pegawai Perubatan Gred UD48 Perkhidmatan Kesihatan Awam Komuniti Orang Asli dr.kularaja@moh.gov.my 03-61892122
Dr. Noor Adilla Binti Md Anuar Hussain Pegawai Perubatan Gred UD44 Perkhidmatan Kesihatan Awam Komuniti Orang Asli dradillaz@moh.gov.my 03-61892122 ext. 570
Dr. Siti Sarah bt Shahimi Pegawai Perubatan Gred UD48 Perkhidmatan Kesihatan Awam Komuniti Orang Asli sitisarahshahimi@yahoo.com 03-61892122
Dr. Ku Siti Farhana Binti Ku Mohd Noh Pegawai Pergigian Gred UG48 Pergigian dr.ksfarhana@moh.gov.my 03-61892122
Dr. Abdul Basit Bin Minowo Pegawai Pergigian Gred UG48 Pergigian dr.basit@moh.gov.my 03-61892122
Dr. Noor Irene Najlaa Binti Jamuddin Pegawai Farmasi Gred UF52 Perubatan dr.irene@moh.gov.my 03-61892122 ext. 171
Jivanti A/P Murugaiyan Pegawai Farmasi Gred UF48 Perubatan jivanti.m@moh.gov.my 03-61892122 ext. 555
Erma Yuhanis Binti Mokhtar Jurutera Gred J41 / Ketua Unit Kejuruteraan Perubatan erma.yuhanis@moh.gov.my 03-61892122 ext.513
Hazwani Binti Abdul Harith Pegawai Farmasi Gred UF44 Perubatan hazwani_harith@moh.gov.my 03-61892122 ext. 555
Dr. Muhammad Razwan Bin Ruslan Pegawai Pergigian UG41 Perubatan drrazwan@moh.gov.my 03-61892122
Nor Amanina Bt Hanafi Pegawai Sains Pemakanan Gred C41 Perkhidmatan Kesihatan Awam Komuniti Orang Asli 03-61892122 ext.
Sarah Binti Mohd Sharif Penyelia Jururawat Gred U36 Perubatan sarah.sharif@moh.gov.my 03-61892122 ext. 630
Mohd Ridhaudeen Bin Rahmat Penolong Pegawai Tadbir Gred N32 / Ketua Seksyen Pengurusan Pengurusan ridhaudeen@moh.gov.my 03-61892122 ext. 573
Mohd Hasrul Sani Bin Md Zawawi Juruteknologi Makmal Perubatan Gred U32 Perubatan hasrulsani@moh.gov.my 03-61892122 ext. 554
Mohd Mustafa Bin Ishak Juruteknologi Makmal Perubatan Gred U32 Perubatan mustafa_ishak@moh.gov.my 03-61892122 ext. 554
Tan Yin Ying Pegawai Farmasi Gred U44 Perubatan tanyinying@moh.gov.my 03-61892122 ext. 555
offcanvas